obrázek: ekodrogerie, internet zdarma, výchova, Brno-sever, historie
obrázek: organizace, Šárka Kašpárková, zdravý, skála, pískovcová skála obrázek: Babice, Podzimní slavnosti knihomolů, šetrný, zajímavosti, produkty z přírodních materiálů
 obrázek: čítárna, káva, obchůdek,  fair trade, pískovcový lom

Připravujeme

KOUZELNÉ VÁNOCE V PÍSEČNÍKU

Datum konání akce: 15.,16. a 17. prosince 2015 (ÚT, ST, ČT, vždy od 14 do 18,30 hod)
EkoCentrum Brno, Písečník 94, www.ecb.cz

Zveme všechny dospělé i děti! Přijďte si užít pokojnou atmosféru tradičních Vánoc inspirovaných životem našich předků. Můžete si vyzkoušet staré vánoční zvyky a vytvořit malé přáníčko nebo ozdobu na stromeček. Čeká vás domácí atmosféra slavnostně vyzdobeného centra Písečník, živý oheň v kamnech a vůně purpury, dobrý čaj na zahřátí a miniaturní i obrovský vánoční stromek. A starý betlém!
Vše pouze za symbolický příspěvek na materiál.

Akci finančně podpořilo Statutární město Brno.

Klub rodičů v Písečníku

Milé maminky, ale samozřejmě i tatínkové! Scházíme se podle domluvy cca 1× měsíčně v dopoledních hodinách. Klub je určen rodičům s dětmi od těch nejmenších po věk kolem tří let. Užijeme si povídání a hraní s dětmi v Písečníku, ale i procházky, výlety na hřiště apod. Plánujeme i aktivity vázané na konkrétní roční období, tradice… Počet účastníků každé akce je limitovaný, takže neváhejte s přihlášením. Účast v klubu je zdarma. Zájemci se mohou hlásit e-mailem u vedoucí klubu Veroniky Plíškové: pliskova.ver@seznam.cz, kde získají další informace.